KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767145
nr 1276 7145
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 52x68cm
Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:36:39